Pracovník/ice pr - specialisté pro styk s veřejností, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport / Pracovník/ice pr - specialisté pro styk s veřejností

Společnost Charita České Budějovice

Místo pracoviště Žižkova tř. 309, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ice pr - specialisté pro styk s veřejností (Žižkova tř. 309, České Budějovice)

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
Práce na zvyšování povědomí o službách, činnostech a projektech Charity
Vedení a naplňování PR strategie
Komunikace s veřejností, organizacemi, úřady, místními periodiky a médii
Obsahová správa soc. sítí (Facebook, Instagram) a webu
Tvorba textů, článků, výročních zpráv, grafiky aj.
Spolupodílení na organizaci akcí pro veřejnost, dobrovolníky či klienty
Koordinace, propagace a vedení administrativy veřejných sbírek
Požadujeme:
Středoškolské či vyšší vzdělání
Velmi dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
Výborná znalost českého jazyka
Aktivní přístup, schopnost kreativity a improvizace
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, cit pro psaní textů a tvorbu grafiky
Ztotožnění s hodnotami Charity
Respektování organizačních struktury Charity a Etického kodexu organizace
Trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz skupiny B
Ochotu dále se vzdělávat
Znalost MS Office, základních grafických programů výhodou
Předchozí zkušenosti v oblasti PR či neziskové sféry výhodou
Nabízíme:
Pracovní poměr na plný nebo na zkrácený úvazek
Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
Pružnou pracovní dobu
25 dní dovolené
2 dny sick days
Možnost občasné práce na Home office
Práci v dobrém kolektivu ve stabilní společnosti
Nástupní mzdu při plném úvazku 30.800 Kč, po zapracování osobní ohodnocení, možnost dalších odměn, zaměstnanecké benefity
Podporu osobního a profesního růstu a dalšího vzdělávání
Nástup: dohodou
Pracoviště: České Budějovice

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis personalistce Ing. Michaele Holečkové na e-mail: nebo volejte na tel.: 731 604 478.
Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Charita České Budějovice

Charita České Budějovice
Žižkova tř. 309
České Budějovice
37001
IČO: 60072709
www.cbudejovice.charita.cz
aktualizováno před 8 měsíci