Pracovník/ice udržbářské čety - práce s unc - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení, Litomyšl

Výroba a provoz / Pracovník/ice udržbářské čety - práce s unc - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Společnost MACH DRŮBEŽ a.s.

Místo pracoviště Partyzánská 322, Litomyšl
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ice udržbářské čety - práce s unc - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení (Partyzánská 322, Litomyšl)

Hledáme pracovníky do údržbářské čety. Jedná se o práci na všech farmách firmy MACH DRŮBEŽ a.s. Svoz na pracoviště ze Svitav, Hradce nad Svitavou, Březové nad Svitavou a blízkého okolí je zajištěn.
POŽADAVKY: vyučení v oboru, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost, strojní a svářečský průkaz podmínkou
NÁPLŇ: Co to v praxi obnáší? Práci s UNC (vyhrnování hal), servisní a opravářské práce na našich strojích a technologiích. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství s flexibilní pracovní dobou a to nejen o víkendech, ale i ve svátek.
NABÍZÍME: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtu, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovoleném zvýhodněné ceny na firemní výrobky, hrubou mzdu od 35.000 Kč / měsíčně + 50% příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, čtvrtletní / roční odměny za splněný pracovní fond, věrnostní odměny a jubilea
Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti MACH DRŮBEŽ a.s.

MACH DRŮBEŽ a.s.
Partyzánská 322
Litomyšl
57001
IČO: 25981714
aktualizováno před 17 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovník/ice udržbářské čety - práce s unc - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Partyzánská 322 322
Litomyšl