Truhlář s praxí - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech, Litomyšl

Výroba a provoz / Truhlář s praxí - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost Interio spol. s r. o.

Místo pracoviště Tyršova 244, Litomyšl
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 21 300 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Truhlář s praxí - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech (Tyršova 244, Litomyšl)

NÁPLŇ PRÁCE: Jsme rodinná firma, která je na trhu již 30 let a zabývá výrobou nábytku na českých i zahraničních zakázkách. Do svého kolektivu hledáme spolehlivého, zodpovědného a pracovitého kolegu s praxí, který má zkušenosti v oblasti truhlářské výroby.
DALŠÍ POŽADAVKY: praxe
NABÍZÍME: práci na jednosměnný provoz a možnost tvořit zajímavé zakázky doma i v zahraničí Firma přispívá zaměstnancům na stravování. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
KONTAKT: osobně v sídle firmy, telefonicky (po-pá 7-16h), e-mailem

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Interio spol. s r. o.

Interio spol. s r. o.
Tyršova 244
Litomyšl
57001
IČO: 60113235
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Truhlář s praxí - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Tyršova 244 244
Litomyšl