Pracovník/nice cenového oddělení - všeobecní administrativní pracovníci, České Libchavy

Administrativa / Pracovník/nice cenového oddělení - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Stavona, spol. s r.o.

Místo pracoviště České Libchavy 177, České Libchavy
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 23 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/nice cenového oddělení - všeobecní administrativní pracovníci (České Libchavy 177, České Libchavy)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- asistent/ka, administrativa ve stavebnictví
- tvorba otvorových výplní ve speciálním konstrukčním software
- zpracování cenových nabídek a výrobní dokumentace dle zadání
- komunikace s obchodně-technickým oddělením
POŽADUJEME:
- vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou (stavební nebo technického směru)
- pečlivost a logické myšlení
NABÍZÍME:
- zajistíme školení, vzdělávací kurzy
- stravování na pracovišti
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti Stavona, spol. s r.o.

Stavona, spol. s r.o.
České Libchavy 177
České Libchavy
56114
IČO: 15030768
aktualizováno před 8 měsíci