Pracovník obchodního oddělení - odborný prodejce - obchodní referenti, Žamberk

Obchod a cestovní ruch / Pracovník obchodního oddělení - odborný prodejce - obchodní referenti

Společnost Dřevomateriál s.r.o.

Místo pracoviště Orlická kasárna 738, Žamberk
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 22 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník obchodního oddělení - odborný prodejce - obchodní referenti (Orlická kasárna 738, Žamberk)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Orlická kasárna č.p. 738, 564 01 Žamberk
NÁPLŇ PRÁCE:
- přímý prodej
- odborné poradenství a konzultace
- jednání s klienty
POŽADUJEME:
- aktivní a pozitivní přístup
- komunikační schopnosti
- ochotu a schopnost vzdělávat se v (novém) oboru
NABÍZÍME:
- dlouhodobou zajímavou práci v české rodinné firmě s výborným stabilním kolektivem
- podnikové stravování
Vybraný pracovník bude dostatečně zaškolen.
KONTAKT: CV a motivační dopis zasílejte na

Informace o společnosti Dřevomateriál s.r.o.

Dřevomateriál s.r.o.
Orlická kasárna 738
Žamberk
56401
IČO: 25954024
aktualizováno před asi 3 roky