Pracovník/pracovnice chemického provozu - obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu, Chvaletice

Výroba a provoz / Pracovník/pracovnice chemického provozu - obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Společnost GALMET, spol. s r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 483, Chvaletice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice chemického provozu - obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu (Průmyslová 483, Chvaletice)

GALMET s r.o. je česká společnost zaměřující se na zpracování drahých kovů. Aktuálně do svého týmu hledáme kolegu na pozici Pracovník v chemické výrobě.
Náplň práce:
· úprava a zpracování vstupních materiálů
· práce s chemickými látkami
Požadujeme:
· fyzickou zdatnost
· pečlivost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro detail
· pozitivní přístup
· vzdělání chemického směru či praxe v chemickém provozu výhodou
Nabízíme:
· práci ve stabilní české firmě
· pracovní dobu 6:00 - 14:30
- stravenkový paušál
První kontakt e-mailem.

Informace o společnosti GALMET, spol. s r.o.

GALMET, spol. s r.o.
Průmyslová 483
Chvaletice
53312
IČO: 49688057
aktualizováno před asi měsícem