Pracovník / pracovnice na bourárně masa - zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci, Třebešov

Výroba a provoz / Pracovník / pracovnice na bourárně masa - zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Společnost Farma Třebešov s.r.o.

Místo pracoviště Třebešov 1, Třebešov
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník / pracovnice na bourárně masa - zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci (Třebešov 1, Třebešov)

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na adresu
Požadujeme:
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
- praxe v masné výrobě vítána
- komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
- chuť učit se nové věci a profesně se vyvíjet
- spolehlivost, loajalita
- řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- příprava masných výrobků
- bourání a zpracování masa
Nabízíme:
- práce s profesionální výrobní technikou v příjemném prostředí a kolektivu
- zázemí moderní, prosperující společnosti
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- závodní stravování, zajištěné ubytování
- den placeného volna navíc v den narozenin.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Farma Třebešov s.r.o.

Farma Třebešov s.r.o.
Třebešov 1
Třebešov
51601
IČO: 49814532
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovník / pracovnice na bourárně masa - zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci