Pracovník/pracovnice pracovní čety - údržby obce - uklízeči veřejných prostranství, Tršice

Služby / Pracovník/pracovnice pracovní čety - údržby obce - uklízeči veřejných prostranství

Společnost Obec Tršice

Místo pracoviště Tršice 50, Tršice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice pracovní čety - údržby obce - uklízeči veřejných prostranství (Tršice 50, Tršice)

Platové zařazení: platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o odměňování zaměstnanců
ve veřejné správě a službách, v platném znění
Termín nástupu: nástup možný ihned, případně dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou,
zkušební doba 3 měsíce, následně možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou
Stručná náplň práce:
- provádění drobných oprav a péče o majetek obce v rámci základních řemeslných
dovedností
- provádění údržby místních komunikací po celý rok včetně zimní údržby,
- provádění pravidelné údržby vymezené veřejné zeleně v majetku obce,
- provádění likvidace odpadu z veřejných odpadových nádob,
- úklid kolem kontejnerových stání,
- péče o svěřené dopravní prostředky a pracovní stroje
- ostatní práce spojené s údržbou a opravami movitého i nemovitého majetku obce
Odborné a osobní požadavky:
- kvalifikace není pevně stanovena, vyučení a praxe v oboru elektrikář, zedník nebo dlaždič
je výhodou
- dobrý zdravotní stav
- řidičský průkaz "B", výhodou "C"
- manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost
Zákonné předpoklady:
- státní občanství ČR, u fyzické osoby, která je cizím státním občanem, trvalý pobyt v ČR; dosažení věku 18 let; způsobilost k právním úkonům; bezúhonnost.
Náležitosti přihlášky:
- jméno, příjmení uchazeče, datum narození a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu; datum a podpis uchazeče; kontaktní telefon, email.
K přihlášce je nutno přiložit:
- strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech. Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 31.1.2022 POUZE na adresu: Obec Tršice, 783 57 Tršice 50. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv jeho průběhu.

Informace o společnosti Obec Tršice

Obec Tršice
Tršice 50
Tršice
78357
IČO: 299588
aktualizováno před více než 2 roky