Sociální pracovníci - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené), Rožnov pod Radhoštěm

Zdravotnictví / Sociální pracovníci - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace

Místo pracoviště Julia Fučíka 1605, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 27 430 - 40 110 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovníci - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) (Julia Fučíka 1605, Rožnov pod Radhoštěm)

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI

POŽADUJEME: odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách, orientace v legislativě vztahující se k poskytování sociálních služeb, dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové práce, flexibilita, odpovědnost, kreativita, samostatnost, cílevědomost, empatický přístup,
zdravotní způsobilost, občanská a morální bezúhonnost, dobrá znalost práce na PC (MS Office),
řidičský průkaz tř. B - aktivní řidič
NÁPLŇ PRÁCE: řešení nepříznivé sociální situace osob, rodin, skupin nebo komunit s využitím metod a technik sociální práce, která je souhrnem odborných činností a postupů k řešení sociálních problémů a utváření žádoucích životních podmínek pro sociální fungování jedince, skupiny či komunity a podporující sociální spravedlnost, sociální soudržnost, prosazování lidských práv, sociální změnu a rozvoj a respektování lidské důstojnosti
NABÍZÍME: stravování, PRACOVNÍ POMĚR NA DOBU URČITOU - ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU A RODIČOVSKOU DOVOLENOU. NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky (po-pá 8-16 h.) paní Mgr. Ivana Tomanová, tel.: 603 849 067 popř. emailem

Informace o společnosti Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace

Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
Julia Fučíka 1605
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 49562827
aktualizováno před více než 2 roky