Pracovník/ pracovnice pro výrobu reklamy - vyhrazeno pro ozp (chráněná dílna) - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy, Hradec Králové

Obchod a cestovní ruch / Pracovník/ pracovnice pro výrobu reklamy - vyhrazeno pro ozp (chráněná dílna) - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Společnost LEMAC marketing, s.r.o.

Místo pracoviště Piletická 55, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ pracovnice pro výrobu reklamy - vyhrazeno pro ozp (chráněná dílna) - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy (Piletická 55, Hradec Králové)

VYHRAZENO PRO OZP (chráněná dílna)
- bezbariérový přístup, možno i pro neslyšící, 3 - 7 hodiny denně dle možností zaměstnance
- Náplň práce: výroba reklamy - obsluha tiskových strojů (TAMPON PRINT, kopírka)
- Požadujeme: manuální zručenost, práce nevyžaduje žádné zvláštní vzdělání, pouze ochotu učit se něco nového
- Nabízíme: zdarma zdravé obědy
- Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na tel. č. 498 503 000 nebo 608 433 520 (p. Doubrava) - mezi 08:00 - 15:00 hod., životopisy zasílejte e-mailem na adresu:

Informace o společnosti LEMAC marketing, s.r.o.

LEMAC marketing, s.r.o.
Piletická 55
Hradec Králové
50003
IČO: 26003244
aktualizováno před více než rokem