Pracovník / pracovnice úklidu - ostatní uklízeči a pomocníci, Rychnov nad Kněžnou

Služby / Pracovník / pracovnice úklidu - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost Pavel Stanček

Místo pracoviště Strojnická 1432, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 130 - 180 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu - ostatní uklízeči a pomocníci (Strojnická 1432, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt telefonicky od 7:00 do 15:30, nebo zasláním životopisu na e-mail
Požadujeme:
- řidičské oprávnění sk. B, smysl pro pořádek, přesnost
- manuální zručnost, přizpůsobivost, pečlivost, spolehlivost, důslednost
- technické dovednosti výhodou, organizační schopnosti
- dodržování zadaných postupů s důrazem na vysokou kvalitu odvedené práce
Náplň práce:
- mytí oken, čištění koberců a čalounění
- čištění průmyslových objektů, práce ve výškách (vysokozdvižné plošiny a lešení)
- práce s čistícími stroji (podlahový mycí stroj, parní generátor)
- výkon práce v rámci Rychnova nad Kněžnou
- starost o svěřené předměty
Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní firmě založené roku 1999
- dlouhodobé pracovní uplatnění
- flexibilní forma spolupráce
- výborné mzdové ohodnocení, stabilní příjem
- zaměstnanecké slevy
- nástup možný ihned.

Informace o společnosti Pavel Stanček

Pavel Stanček
Strojnická 1432
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 65202813
aktualizováno před více než 2 roky