Pracovník/pracovnice úklidu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Prostějov

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Pracovník/pracovnice úklidu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost DPD INVEST s.r.o.

Místo pracoviště Prostějov
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 18 900 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice úklidu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Prostějov)

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontaktní osoba Ing. Radek Doležel, tel. 776059001 (volat 8:00-14:00), e-mail: Pracoviště: Prostějov. Pracovní doba: 4 hodiny denně - vstřícnost při plánování pracovních směn - domluva, zda se bude jednat o ranní nebo odpolední směny. Možnost umístění dítěte do dětské skupiny v Kralicích na Hané

Požadujeme: smysl pro pečlivost a čistotu, spolehlivost, výhodou řidičské oprávnění sk. B - není nutné
Náplň práce: jedná se zejména o úklid firemních prostor
Nabízíme: vstřícnost při plánování pracovních směn, možnost umístění dítěte do partnerské dětské skupiny v Kralicích, fungující kolektiv

Informace o společnosti DPD INVEST s.r.o.

DPD INVEST s.r.o.

Prostějov

IČO: 4572343
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Pracovník/pracovnice úklidu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech