Pracovník / pracovnice úklidu - vymezeno pro ozp - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech, Hradec Králové

Služby / Pracovník / pracovnice úklidu - vymezeno pro ozp - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Společnost Andílci s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Herbenova 1748, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 11 000 - 16 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu - vymezeno pro ozp - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (Herbenova 1748, Hradec Králové)

PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚKLIDU - VYMEZENO PRO OZP
- PP zkrácený (20/týden) na dobu neurčitou nebo DPP, nástup možný ihned
- Náplň práce: úklid kanceláří, doplňování hygienických potřeb.
Hodinová mzda od 120,-Kč/hod.plus příplatky a prémie..
- Náplň práce:úklid společných prostor ,WC,doplňování hygienického materiálu. vysávání, zametání , stírání, odstraňování odpadků, utírání prachu
- Požadujeme: spolehlivost, zkušenosti s úklidem; ŘP výhodou nikoli podmínkou
- Nabízíme:profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelná složka mzdy, osobní přístup.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (dopoledne), kontaktní osoba: Anděl Radovan, tel.: 724 003 122, e-mail:

Informace o společnosti Andílci s.r.o.

Andílci s.r.o.
Herbenova 1748
Hradec Králové
50002
IČO: 28827244
aktualizováno před téměř 3 roky