Zedník/zednice - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva), Prostějov

Stavebnictví / Zedník/zednice - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Společnost Neat Houses-Dřevostavby s.r.o.

Místo pracoviště Trávnická 2210, Prostějov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 34 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zedník/zednice - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) (Trávnická 2210, Prostějov)

Kontaktní osoba pan Ladislav Staněk, tel. 739 240 474 (volat mezi 8:00-15:00). Místo výkonu práce: Morava dle zakázky, výjezd Trávnická 12, Prostějov
Náplň práce: podle projektu zabezpečuje základy, fasádní práce, výkopové práce, zateplovací systémy
Požadujeme: ŘP sk. B, možnost vyučení v přípuzném oboru - zaučíme
Nabízíme: možnost udělení mimořádné odměny, výkonostní odměny vyplacené 2x ročně poskytnutí sick days, stravenky

Informace o společnosti Neat Houses-Dřevostavby s.r.o.

Neat Houses-Dřevostavby s.r.o.
Trávnická 2210
Prostějov
79601
IČO: 27678571
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Zedník/zednice - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Trávnická 2210 2210
Prostějov