Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Česká Kamenice

Zdravotnictví / Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Charita Česká Kamenice

Místo pracoviště Tyršova 350, Česká Kamenice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 550 - 37 150 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (Tyršova 350, Česká Kamenice)

Místo výkonu práce: Tyršova č.p. 350, 407 21 Česká Kamenice

HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU / KOLEGYNI
NA PRACOVNÍ POZICI PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Náplň práce:
- přímá práce s klienty
- náplní práce je získávání, udržování a rozvíjení dovedností, které jsou potřebné pro běžný život klientů
- prevence návratu k závislostnímu chování
- administrativa spojená s přímou klientskou prací
- práce v nerovnoměrném provozu

Požadujeme:
- minimální vzdělání zakončené výučním listem a kurz Pracovníka v sociálních službách
(kurz PSS je možné doplnit v průběhu zaměstnání do 18 měsíců, dle zákonné povinnosti)
- znalost a praxe v oblasti sociálních služeb vítána
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii,
ochotu vzdělávat se
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- práci na celý úvazek (1)
- práci v zavedené a stabilní organizaci
- platové podmínky dle tarifů státní správy (od 25 550,-Kč do 37 150,-Kč + příplatky za směnnost, pohotovost)
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravu formou stravenkového paušálu, příspěvek na penzijní připojištění
- pravidelné vzdělávání a supervize

Náležitosti přihlášky:
- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum narození
- místo trvalého pobytu, kontaktní telefonní číslo

Přílohy přihlášky:
- stručný motivační dopis
- profesní životopis o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
týkajících se sociálních činností

Nabízíme: Stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na telefon, 25 dní dovolené

Kontakt: asistentka ředitelky - Jinochová Kateřina, e-mail: tel.: 774 007 060 (volat 8:00 - 15:00)

Informace o společnosti Charita Česká Kamenice

Charita Česká Kamenice
Tyršova 350
Česká Kamenice
40721
IČO: 70818134
aktualizováno před 11 měsíci