Pracovník/pracovnice v sociálních službách pro volnočasové aktivity - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Frýdek-Místek

Zdravotnictví / Pracovník/pracovnice v sociálních službách pro volnočasové aktivity - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Místo pracoviště 28. října 2155, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 31 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice v sociálních službách pro volnočasové aktivity - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (28. října 2155, Frýdek-Místek)

A11 z:10/10/2023
Náplň práce:
- realizace skupinových a individuálních aktivit pro uživatele služby
- činnosti zaměřené na podporu klienta k samostatnosti, nácviku dovedností, rozvíjení jeho vlastních schopností při sebe-obsluze a pomoci při naplňování jeho osobních cílů
- posilování sociálních a společenských kontaktů klientů
- zprostředkovávají kontaktů uživatele s okolím (vycházky, výlety, nákupy).
Požadujeme:
- vzdělání pracovníka v sociálních službách dle § 116 Zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu- pracovník v sociálních službách v minimálním rozsahu 150 hodin)
- předložení výpisu z RT, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- smysl pro týmovou práci, zodpovědnost, samostatnost
- trpělivost, komunikativnost, pozitivní vztah k seniorům, kreativní přístup
- zkušenost, praxe a kurz PSS nebo sociální vzdělání výhodou.
Nabízíme:
- po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- stabilní práce v příjemném prostředí Domova pro seniory
- odpovídající platové ohodnocení 7 pl. tř. dle zvláštního způsobu, osobní ohodnocení po
zapracování, možnost mimořádných odměn
- příspěvek z FKSP ve výši 5.000,- Kč na dovolenou a rekreaci, příspěvek na dětský
tábor, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce, oběd za
cenu 25,- Kč, 5 týdnů dovolené
- nástup možný ihned.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace
28. října 2155
Frýdek-Místek
73801
IČO: 68158025
aktualizováno před 7 měsíci