Nákupčí, rozpočtář/ka, přípravář/ka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu, Olomouc

Stavebnictví / Nákupčí, rozpočtář/ka, přípravář/ka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Společnost ELEKTRO-FLEXI s.r.o.

Místo pracoviště Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Nákupčí, rozpočtář/ka, přípravář/ka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu (Olomouc)

Co vás čeká:
• Vést proces přípravy zakázky
• Příprava podkladů pro realizaci tendrů na dané zakázce, tendry a nákup
• Příprava podkladů pro uzavření smluvního vztahu a vzorkování dodávek
• Příprava a zpracování podkladů pro zajištění fakturace na dané zakázce ve spolupráci s
hlavním stavbyvedoucím
• Kalkulace vlastních stavebních prací
• Zajištění materiálního vybavení dle potřeb stavby, včetně přiřazení těchto nákladů
• Příprava a zajištění podkladů k předání dokladové části díla investorovi
• Spolupráce na procesu archivace zakázky po jejím kompletním dokončení
• Příprava rozpočtů v požadovaném formátu (Kros plus; ceníky ÚRS)
• Agenda související se změnami během výstavby (rekalkulace, změnové listy..)
Požadujeme:
• ŘP skupiny B
• SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnické nebo stavebního směru
• Praxi v rozpočtování prací
• Znalost norem, materiálů a technologických postupů výhodou
• Organizační a komunikační schopnosti
• Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
• Aktivní přístup k práci
• Praxe v oboru vítána
• Nástup ihned
• Uživatelská znalost MS Office, Kross, Auto Cad
Nabízíme:
• Zajímavou a různorodou práci
• Jistotu stabilního zaměstnání
• Mobilní telefon, notebook
• Flexibilní pracovní doba

Kontakt POUZE telefonicky od 9:00 do 15:00 nebo e-mailem (v předmětu uveďte: Nákupčí, rozpočtář/ka, přípravář/ka).

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti ELEKTRO-FLEXI s.r.o.

ELEKTRO-FLEXI s.r.o.

Olomouc

IČO: 28602340
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Nákupčí, rozpočtář/ka, přípravář/ka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Olomouc