Pracovník, pracovnice zákaznické péče - automotive - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech, Opava

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Pracovník, pracovnice zákaznické péče - automotive - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Společnost REMANTE GROUP s.r.o.

Místo pracoviště Na Starém břehu 2756, Opava
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník, pracovnice zákaznické péče - automotive - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (Na Starém břehu 2756, Opava)

*KO: Hirčová Alexandra, tel.: 735 194 751. životopis zašlete na e-mail:

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- znalost anglického, polského nebo dalšího cizího jazyka výhodou
- práci na PC na pokročilé úroveň (MS Office, internet)
- znalost automobilového průmyslu výhodou
- komunikační dovednosti, reprezentativní hlasový projev
- orientaci na výsledky, ambice

Nabízíme:
- prémie dle dosažených výsledků
- dovolená 22 dnů + 3 dny Sick Days
- stravenkový paušál do mzdy v hodnotě 55 Kč/den
- Multisport karta
- firemní akce
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 1 500 Kč/rok
- výhodný mobilní tarif
- sleva na firemní produkty
- příspěvek na dopravu

Náplň práce:
- vytvářet objednávky, zadávat je do interních firemních systémů a následně je zpracovávat
- navrhovat a řešit požadavky klientů
- poskytovat informace o produktech a odesílat nabídky
- podílet se na rozvoji obchodní značky a vývoji celé společnosti
- denně komunikovat se zákazníky (on-line chat, email, telefon)
- spolupracovat s ostatními odděleními společnosti

Informace o společnosti REMANTE GROUP s.r.o.

REMANTE GROUP s.r.o.
Na Starém břehu 2756
Opava
74601
IČO: 2617862
aktualizováno před více než 2 roky