Pracovník pro servis čerpací techniky - mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení, České Budějovice

Výroba a provoz / Pracovník pro servis čerpací techniky - mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Společnost ČERPADLA NEPTUN spol. s r.o.

Místo pracoviště Rudolfovská tř. 303, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník pro servis čerpací techniky - mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení (Rudolfovská tř. 303, České Budějovice)

Náplň práce: servis na dílně i u zákazníka.
Požadavky:
- vyučen v oboru nebo SŠ vzdělání, elektrotechnická kvalifikace výhodou (případně zaškolíme)
- manuální zručnost
- řidičské oprávnění sk. B výhodou
- přátelská povaha .
Nabízíme: práci po - pá v 8 hod. směnách, zaškolení, slušné pracovní ohodnocení, půlroční bonusy.
Kontakt pro zaslání nabídek: Karel Stojan, Rudolfovská 113, 370 01 České Budějovice,

Informace o společnosti ČERPADLA NEPTUN spol. s r.o.

ČERPADLA NEPTUN spol. s r.o.
Rudolfovská tř. 303
České Budějovice
37001
IČO: 45022216
aktualizováno před více než rokem