Pracovník/ce technické kontroly a měrového střediska - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti, Široký Důl

Výroba a provoz / Pracovník/ce technické kontroly a měrového střediska - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Společnost Flídr metal s.r.o.

Místo pracoviště Široký Důl 200, Široký Důl
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 24 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce technické kontroly a měrového střediska - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (Široký Důl 200, Široký Důl)

NÁPLŇ PRÁCE: provádění průběžné výrobní kontroly výroby dle kontrolních a pracovních návodek a kontrolního plánu včetně vedení záznamů o kontrole, zpracování záznamů kvality a měrových protokolů při vzorkování, měření dílů na CNC souřadnicovém měřícím stroji (včetně programování), profiloměru a pomocí běžných měřidel, identifikace neshod, koordinace okamžitých opatření, likvidace neshodných dílů, péče o kontrolních přípravky a měřidla ve spolupráci s metrologem. Práce od pondělí do pátku, bez víkendů.
POŽADAVKY: SŠ v oboru strojírenství výhodou, schopnost číst technickou dokumentaci, znalost nástrojů kvality a požadavků automotive výhodou, týmová práce, důslednost., samostatnost, orientace na kvalitně odvedenou práci, efektivní komunikace, znalost AJ výhodou!
NABÍZÍME: zajímavou práci v tradiční české firmě, flexibilní pracovní dobu 7,5 hodiny denně, zvýhodněné telefonní tarify, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy, věrnostní odměny, plánujeme výstavbu bytů pro své zaměstnance, které budou zásobovány energií z vlastního energocentra
KONTAKT: telefonicky (7-14h), e-mailem nebo osobně

Informace o společnosti Flídr metal s.r.o.

Flídr metal s.r.o.
Široký Důl 200
Široký Důl
57201
IČO: 60110813
aktualizováno před asi 2 roky