Pracovník v sociální službách - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené), Ostrava

Zdravotnictví / Pracovník v sociální službách - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace

Místo pracoviště Chalupova 1, Ostrava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 760 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník v sociální službách - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) (Chalupova 1, Ostrava)

Náplň práce:
Poskytování přímé obslužné péče, podpora soběstačnosti uživatele, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně, oblékání uživatelů, manipulace s pomůckami, prádlem a udržování čistoty a hygieny uživatele.

Kvalifikační požadavky:
- základní vzdělání nebo střední vzdělání (bez maturity)
- absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel nebo sociální pracovník dle § 110 a u osob, které získaly střední vzdělání v oboru vzdělání stanoveném prováděcím právním předpisem
-v případě, že zájemce o pracovní místo neabsolvoval akreditovaný kvalifikační kurz, je možné jeho doplnění do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru

Předpoklady:
- výpis z rejstříku trestů
- zdravotní způsobilost
- základní znalost práce na PC
- praxe v oboru vítána
- komunikační dovednosti
- laskavé a trpělivé chování k uživatelům
- schopnost samostatné i týmové práce

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení - plat minimálně 25 760 Kč + příplatky k platu
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity
- další vzdělávání v oboru
- nepřežitý provoz
- možnost spolupodílet se na vytvoření nového pracovního prostředí

Předpokládaný nástup:
01.05.2022 - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté převedení na dobu neurčitou

Místo výkonu práce:
Domov pro seniory Antošovice, Chalupova 1/1, 711 00 Ostrava - Antošovice

Lhůta pro podání přihlášky:
do 31.03.2022 včetně

Způsob a místo podání:
Vyplněnou přihlášku k výběrovému řízení, životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů, věřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a ověřenou kopii o absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu doručte zalepené obálce označené ,,VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PO Č. 9/2022 NEOTVÍRAT'':

- OSOBNĚ: na adresu Riegrova 1/3, 711 00 Ostrava - Hrušov
- POŠTOU: na adresu Stará cesta 125/4, 711 00 Ostrava - Hrušov

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrového řízení i bez uvedení důvodu kdykoli v průběhu zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Bližší informace:
Mgr. Kateřina Krenželoková, tel: 601 698 591, e-mail:

Informace o společnosti Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace

Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace
Chalupova 1
Ostrava
71100
IČO: 10858083
aktualizováno před asi 2 roky