Pracovník vývoje, technický poradce - technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech, Blansko

Výroba a provoz / Pracovník vývoje, technický poradce - technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Společnost TRIDO, s.r.o.

Místo pracoviště Na Brankách 2290, Blansko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník vývoje, technický poradce - technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech (Na Brankách 2290, Blansko)

Pracovní náplň:
- testování nových produktů, aktualizace aj.
- návrhy zapojení a tvorba návodů
- uvádění nových výrobků do výroby
- partnerská školení
- komunikace s partnery

Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektro SOU/SŠ
- vyhláška 50 §6
- orientace ve schématech elektrických zařízení
- základní znalost práce na PC (MS Office)
- základní znalost angličtiny - čtení manuálů
- manuální zručnost a ochota se učit
- komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Nabízíme:
- vzdělávání v oboru
- práci ve stabilní a prosperující firmě

Nástup možný ihned.
Životopisy zasílejte na email:

Informace o společnosti TRIDO, s.r.o.

TRIDO, s.r.o.
Na Brankách 2290
Blansko
67801
IČO: 65278151
aktualizováno před 11 měsíci