Právník - krp v ostravě - specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy, Ostrava

Administrativa / Právník - krp v ostravě - specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Ostrava
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 25 280 - 37 170 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Právník - krp v ostravě - specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy (Ostrava)

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů

Právník

Pracoviště: Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Ostravě, Odbor kontrolně právní

Hlavní náplň činnosti:
- výkon komplexních právních činností v jednotlivých oborech státní správy
- zastupování KrP v Ostravě před soudy a jinými orgány státní správy
- zajišťování agendy vymáhání pohledávek KrP v Ostravě
- poskytování právní podpory jednotlivým pracovištím KrP v Ostravě

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené vysokoškolské vzdělání ve studijním programu Právo a právní věda, obor Právo na vysoké škole v ČR nebo obdobné vzdělání ze zahraničí, které je v ČR uznáváno jako rovnocenné
- praxe ve státní správě výhodou
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup od 1. června 2023
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za RD) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 16. května 2023 na e-mailovou adresu
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky

Ostrava

IČO: 72496991
aktualizováno před 12 měsíci