Předák - předačka výrobní linky - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Dvůr Králové nad Labem

Výroba a provoz / Předák - předačka výrobní linky - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost MILCOM a.s.

Místo pracoviště Hradecká 1456, Dvůr Králové nad Labem
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 20 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Předák - předačka výrobní linky - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Hradecká 1456, Dvůr Králové nad Labem)

PŘEDÁK- PŘEDAČKA VÝROBNÍ LINKY
Požadavky:
- manuální zručnost, spolehlivost
- vhodné pro zámečníky, automechaniky, údržbáře strojů
Náplň práce:
- obsluha stroje pro výrobu obalů
- seřizování, základní údržba stroje
- vyhl. 50/78 Sb.výhodou
Práce ve 2 směnném režimu - nabízíme 6 týdnů placeného volna (5týdnů dovolené + 5 dní sick days)
Ohodnocení dle individuálních schopností a samostatnosti při řešení úkolů
Tel. kontakt možný od 8.00 - 15.00 hodin.
výkonnostní prémie, závodní stravování

Informace o společnosti MILCOM a.s.

MILCOM a.s.
Hradecká 1456
Dvůr Králové nad Labem
54401
IČO: 16193296
aktualizováno před téměř 4 roky