Přejímací technik / servisní mechanik - mechanici a opraváři osobních automobilů, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz, Služby / Přejímací technik / servisní mechanik - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost ContiTrade Services s.r.o.

Místo pracoviště Strojnická 1554, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Přejímací technik / servisní mechanik - mechanici a opraváři osobních automobilů (Strojnická 1554, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt telefonicky, e-mailem na adresu nebo osobně na pracovišti.
Požadujeme:
- SŠ/vyučení v oboru automechanik nebo jiném příbuzném oboru
- zkušenosti v autoservisu či prodeji náhradních dílů výhodou
- komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B, sk. C výhodou
- časová flexibilita hlavně v době přezouvacích sezón
- fyzická zdatnost (možnost manipulace s těžkými břemeny)
- výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- příjem a předávání vozidel do/z opravy
- uzavírání zakázek s klienty
- zpracování souvisejících dokladů v interním systému společnosti
- provádění výstupní kontroly
- komunikace s mechaniky
- kontrola průběhu opravy a kvality práce
- vyřizování reklamací
- péče o stávající klienty
- aktivní prodej servisních služeb.
V případě potřeby zástupu:
- provádí základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních vozidlech dle nabídky provozovny, identifikuje a odstraňuje závady na vozidle
- provádí pneuservisní činnosti (služby) dle nabídky provozovny
- garantuje odbornost prováděných servisních činností.
Nabízíme:
- bonusy/prémie k základní mzdě, 25 dnů dovolené, stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky /služby
- vzdělávací kurzy.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ContiTrade Services s.r.o.

ContiTrade Services s.r.o.
Strojnická 1554
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 41193598
aktualizováno před asi 2 roky