Přijímací technik/čka pro osobní a nákladní vozy/nákup digitálních služeb - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení, Svitavy

Výroba a provoz / Přijímací technik/čka pro osobní a nákladní vozy/nákup digitálních služeb - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Společnost Fa RENE a.s.

Místo pracoviště Hlavní 408, Svitavy
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Přijímací technik/čka pro osobní a nákladní vozy/nákup digitálních služeb - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (Hlavní 408, Svitavy)

NÁPLŇ: Hledáme přijímacího technika pro osobní a nákladní vozy, který bude zároveň zajišťovat nákup digitáních služeb a online objednávání do servisu, komunikace se zákazníky a převzetí vozu do oprav, příjem a zpracování zakázky, stanovení ceny opravy, stanovení termínu dokončení opravy, komunikace se skladem, nákup dig. služeb a online objednávání do servisu - zaučíme
POŽADUJEME: SŠ včetně maturity technického směru, technická znalost a přehled vozů /Mercedes-Benz/, výborné komunikativní dovednosti, příjemné vystupování, upřednostňujeme praxi na obdobné pozici
NABÍZÍME: finanční odměna závisí na vzdělání a praxi, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu nad 30 km až 2000 Kč nebo svozové služební vozidlo
KONTAKT: emailem

Informace o společnosti Fa RENE a.s.

Fa RENE a.s.
Hlavní 408
Svitavy
56802
IČO: 15061931
aktualizováno před 2 měsíci