Přípravář/přípravářka parfémových kompozic - manipulační dělníci ve výrobě, Židovice

Výroba a provoz / Přípravář/přípravářka parfémových kompozic - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost Aroma Praha, a.s.

Místo pracoviště Židovice 64, Židovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Přípravář/přípravářka parfémových kompozic - manipulační dělníci ve výrobě (Židovice 64, Židovice)

náplň práce:
- výroba parfémové kompozice dle výrobních příkazů a technologických postupů(navažování vonných látek)

Požadujeme:
Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost a schopnost samostatné práce

Nabízíme:
- obědy na pracovišti,
- 25 dnů dovolené
- pracovní poměr na dobu určitou 1rok, poté doba neurčitá
- po zkušební době mzdové bonusy až 10%
- příspěvek na penzijní spoření
- pracovní dobu od 7:00 do 15:00 hod.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: zaslat životopisy emailem.

Informace o společnosti Aroma Praha, a.s.

Aroma Praha, a.s.
Židovice 64
Židovice
41183
IČO: 60192348
aktualizováno před 7 měsíci