Příslušník/příslušnice ostrahy - pracovníci ostrahy, strážní, Prostějov

Obrana a ochrana / Příslušník/příslušnice ostrahy - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost IF FACILITY a.s.

Místo pracoviště Za Olomouckou 4421, Prostějov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 15 600 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Příslušník/příslušnice ostrahy - pracovníci ostrahy, strážní (Za Olomouckou 4421, Prostějov)

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. NÁSTUP MOŽNÝ PO DOMLUVĚ. Kontaktní osoba Floriánová Miroslava, tel. 774 899 528 (volat 8:00-14:00) , e-mail:
Náplň práce: ostraha průmyslového areálu na adrese Za Olomouckou ulicí, Prostějov, kontrola osob, materiálu a vozidel při příchodu/vjezdu a odchodu/výjezdu. Vedení záznamů. Práce s PC, EZS a EPS. Kontrolní obchůzky areálu.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, flexibilitu, zodpovědnost. Certifikát profesní kvalifikace strážného 68-008-E podmínkou.
Nabízíme: práci na zkrácený úvazek, ke mzdě osobní ohodnocení

Požadavky

  • Práce s PC

Informace o společnosti IF FACILITY a.s.

IF FACILITY a.s.
Za Olomouckou 4421
Prostějov

IČO: 27720152
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Příslušník/příslušnice ostrahy - pracovníci ostrahy, strážní