Prodavač, mechanik - prodavači sportovních potřeb, Písek

Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport / Prodavač, mechanik - prodavači sportovních potřeb

Společnost CYKLOŠVEC s.r.o.

Místo pracoviště U Hřebčince 2509, Písek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač, mechanik - prodavači sportovních potřeb (U Hřebčince 2509, Písek)

Náplň práce: prodej a servis jízdních kol, stavba a přestavba kol, záruční i pozáruční servis kol, práce i o některých sobotách dle otvírací doby (9-12 hod.)
Požadavky: aktivní přístup, flexibilita, sportovní zaměření.
Pracovní doba v rozmezí od 07:30 do 17:00 hod.
Nabízíme: podnikové stravenky, zaměstnanecké slevy.
První kontakt: Švec Karel, e-mail:

Informace o společnosti CYKLOŠVEC s.r.o.

CYKLOŠVEC s.r.o.
U Hřebčince 2509
Písek
39701
IČO: 26098199
aktualizováno před asi 2 roky