Prodavač / prodavačka kantýny - prodavači potravinářského zboží, Opočno

Obchod a cestovní ruch / Prodavač / prodavačka kantýny - prodavači potravinářského zboží

Společnost BOHEMILK, a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Podzámčí 385, Opočno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 10 000 - 15 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač / prodavačka kantýny - prodavači potravinářského zboží (Podzámčí 385, Opočno)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail

Práce na poloviční / zkrácený úvazek /DPP/DPČ (vhodné i jako přivýdělek pro důchodce nebo rodiče na MD).

Požadujeme:
- SOU
- přesnost a pečlivost, zodpovědný a aktivní přístup k práci
- trestní bezúhonnost.
Náplň práce:
- zajištění prodeje v závodní kantýně
- odpovědnost za řádné vedení pokladny a pokladní knihy
- provádění měsíční inventury zboží v kantýně
- práce s hotovostí
- práce v jednosměnném režimu.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- výkonnostní a motivační odměny
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BOHEMILK, a.s.

BOHEMILK, a.s.
Podzámčí 385
Opočno
51773
IČO: 26470535
aktualizováno před 10 dny

Odpověď na pracovní pozici Prodavač / prodavačka kantýny - prodavači potravinářského zboží