Prodavač/prodavačka maso-uzeniny - prodavači potravinářského zboží, Dobrá

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/prodavačka maso-uzeniny - prodavači potravinářského zboží

Společnost Beskydské uzeniny, a.s.

Místo pracoviště Dobrá
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 26 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/prodavačka maso-uzeniny - prodavači potravinářského zboží (Dobrá)

z:24/1/2024 a:26/3/2024
POŽADUJEME:
- příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost, zkušenosti v prodeji výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE:
- aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a čerstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů
- pracovní dny i o víkendu.
NABÍZÍME:
- zázemí v české společnosti s dlouholetou tradicí, jistotu stabilního zaměstnání, příjemný kolektiv zaměstnanců, zaškolení na pozici.
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení
- stravenkový paušál, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea, odměna při odchodu do důchodu.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Beskydské uzeniny, a.s.

Beskydské uzeniny, a.s.

Dobrá

IČO: 26790203
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Prodavač/prodavačka maso-uzeniny - prodavači potravinářského zboží

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Dobrá