Dělník/dělnice ve výrobě - balení uzenin - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování, Frýdek-Místek

Výroba a provoz / Dělník/dělnice ve výrobě - balení uzenin - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Společnost Beskydské uzeniny, a.s.

Místo pracoviště Příborská 520, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/dělnice ve výrobě - balení uzenin - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování (Příborská 520, Frýdek-Místek)

z:24/1/2024 a:26/3/2024
POŽADUJEME:
- manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost, ochotu pracovat v chladném prostředí, technickou schopnost obsluhovat stroje, smysl pro pořádek a čistotu.
VÝHODOU:
- zkušenosti v potravinářském odvětví.
NÁPLŇ PRÁCE:
- balení párků a klobás na automatických balících linkách, ručení balení celých kusů salámů a uzených mas do sáčků
- zodpovědnost za manipulaci se svěřenými stroji, kontrola kvality produktu.
SMĚNNOST:
- dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny) + třísměnný provoz v období června až září
NABÍZÍME:
- zajímavou práci v české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, zaškolení na pozici
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení
- náborový bonus ve výši 10 000 Kč, docházkový bonus 3 000 Kč/kvartálně, výkonnostní odměny, obědy za 30 Kč, zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea.
Kontakt emailem, telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Beskydské uzeniny, a.s.

Beskydské uzeniny, a.s.
Příborská 520
Frýdek-Místek
73801
IČO: 26790203
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Dělník/dělnice ve výrobě - balení uzenin - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Příborská 520 520