Prodavač/prodavačka oddělení nábytku (vhodné i pro ozp) - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Frýdek-Místek

Obchod a cestovní ruch / Prodavač/prodavačka oddělení nábytku (vhodné i pro ozp) - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost BM ČESKO s.r.o.

Místo pracoviště 17. listopadu 2261, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 875 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač/prodavačka oddělení nábytku (vhodné i pro ozp) - prodavači ostatního zboží v prodejnách (17. listopadu 2261, Frýdek-Místek)

z:5/12/2023 (vhodné i pro OZP)
Prodavači nábytku. Pracovní doba pondělí až neděle v rámci otevírací doby 8-20 hod., dle dohody se zaměstnavatelem. Pracovní pozice vhodná i pro absolventy škol.
Pracovní náplň:
- starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (jedná se o fyzicky náročnější práci)
- SOU/SŠ vzdělání
- samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce i o víkendech
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- práci na HPP (smlouva na 3 roky)
- zajímavé mzdové ohodnocení (tarif + odměna + prémie)
- prémie, stravenkový paušál
- další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o.

BM ČESKO s.r.o.
17. listopadu 2261
Frýdek-Místek
73801
IČO: 4335813
aktualizováno před 5 měsíci