Obchodně-technický specialista/specialistka junior pro pobočku frýdek-místek - specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin, Frýdek-Místek

Obchod a cestovní ruch / Obchodně-technický specialista/specialistka junior pro pobočku frýdek-místek - specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin

Společnost ATEMIT, s.r.o.

Místo pracoviště tř. T. G. Masaryka 1108, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 34 000 - 55 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodně-technický specialista/specialistka junior pro pobočku frýdek-místek - specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin (tř. T. G. Masaryka 1108, Frýdek-Místek)

A11 z:22/9/2023 a:2/2/2024
Náplň práce:
- zpracovávat cenové nabídky a kalkulace, navrhovat technická řešení podlah, komunikovat se zákazníky a subdodavateli a doprovázet obchodníka na jednání u zákazníka.
Požadavky:
- technické myšlení
- znalost práce v MS Office.
- řidičský průkaz skupiny B.
Výhodou:
- vzdělání v technickém oboru
- jste student/studentka či absolvent/absolventka na začátku své kariéry a hledáte zaměstnavatele, který vám dá první opravdu velkou příležitost.
Nabízíme:
- prémie, dárky k Vánocům a narozeninám, firemní akce, občerstvení na pracovišti, služební telefon a notebook, 5 týdnů dovolené, Multisport karta, kariérní růst.
Více informací o pozici: https://www.atemit.cz/job-positions/obchodne-technicky-specialista-junior-frydek/
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti ATEMIT, s.r.o.

ATEMIT, s.r.o.
tř. T. G. Masaryka 1108
Frýdek-Místek

IČO: 26888823
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obchodně-technický specialista/specialistka junior pro pobočku frýdek-místek - specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
tř. T. G. Masaryka 1108 1108