Prodavač / prodavačka - prodavači smíšeného zboží, Jaroměř

Obchod a cestovní ruch / Prodavač / prodavačka - prodavači smíšeného zboží

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

Místo pracoviště Na Zavadilce 796, Jaroměř
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač / prodavačka - prodavači smíšeného zboží (Na Zavadilce 796, Jaroměř)

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.
Hrubá měsíční mzda od 22.000 Kč do 25.000 Kč a výše dle dosahované tržby.

Náplň práce: doplňování a prodej zboží, úklid.

Požadavky: dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování 2.500 Kč - 3.000 Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány, příspěvek pro děti do 15 let věku.

Kontakt - pan Chudoba Miroslav, tel.: 603 259 225, e-mail: (pro zaslání životopisu).

Požadavky

  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
Na Zavadilce 796
Jaroměř
55101
IČO: 32140
aktualizováno před 6 dny

Odpověď na pracovní pozici Prodavač / prodavačka - prodavači smíšeného zboží