Prodavač v malobchodní prodejně - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Valašské Meziříčí

Obchod a cestovní ruch / Prodavač v malobchodní prodejně - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost TĚSMAT CZ s.r.o.

Místo pracoviště Zašovská 71, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavač v malobchodní prodejně - prodavači ostatního zboží v prodejnách (Zašovská 71, Valašské Meziříčí)

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- prodej zboží zákazníkům ve firemní prodejně s využitím výpočetní techniky
- ruční manipulace se zbožím (zvedání břemen dle podmínek BOZP) při příjmu zboží a jeho prodeji a při kompletaci zboží
- 2x měsíčně prodej 4 hod v sobotu dopoledne (v rámci 40 hodin týdně)
- vedení předepsané evidence, účast při provádění inventur
- drobný úklid prodejny
HLAVNÍ POŽADAVKY:
- zkušenost s maloobchodním prodejem
- dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, svědomitost, příjemné vystupování
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
- v případě neudělení souhlasu uchazeče se zpracováním osobních údajů nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení
- více informací na www.tesmat.cz/GDPR (společně se životopisem prosím zašlete i podepsanou kopii formuláře anebo alespoň zkopírujte text souhlasu do Vámi zaslaného e-mailu)
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny, příspěvek na stravování
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem.

Informace o společnosti TĚSMAT CZ s.r.o.

TĚSMAT CZ s.r.o.
Zašovská 71
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26853655
aktualizováno před téměř 3 roky