Prodejce/mechanik jízdních kol - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů), České Budějovice

Výroba a provoz / Prodejce/mechanik jízdních kol - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Společnost Michael Kvašnovský

Místo pracoviště Rudolfovská tř. 149, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodejce/mechanik jízdních kol - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) (Rudolfovská tř. 149, České Budějovice)

Vzdělání: ukončené SŠ vzdělání, znalost AJ/NJ výhodou
Náplň práce: aktivní prodej jízdní kol, elektrokol a dalšího sportovního zboží; poradenství a komunikace se zákazníky; diagnostika elektrokol; servisní práce
Požadujeme:
-velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol, elektrokol a cyklistických doplňků a komponentů
-zkušenosti s prodejem/servisem jízdních kol a komponentů
-velmi dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
-znalost práce s PC; manuální zručnost; spolehlivost
Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr; příjemné prostředí rodinné firmy; motivační platové ohodnocení dle výkonů; zaměstnanecké benefity
Životopis prosíme zaslat na e-mail :
Kontaktní osoba : Richterová Pavla, tel. 773 959 953

Informace o společnosti Michael Kvašnovský

Michael Kvašnovský
Rudolfovská tř. 149
České Budějovice

IČO: 69082235
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Prodejce/mechanik jízdních kol - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)