*prodejce/prodejkyně finančních služeb - mělkovice - finanční poradci specialisté, Žďár nad Sázavou

Finance / *prodejce/prodejkyně finančních služeb - mělkovice - finanční poradci specialisté

Společnost Autobazar VYSOČINA s.r.o.

Místo pracoviště Mělkovice 2374, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *prodejce/prodejkyně finančních služeb - mělkovice - finanční poradci specialisté (Mělkovice 2374, Žďár nad Sázavou)

Pracovní náplň:Prodej doplňkových finančních služeb: povinné a havarijní pojištění, nabídka a sjednávání financování vozidel, pojištění záruky. Administrativní úkony s tímto spojené.
Požadujeme:
" min. středoškolské vzdělání s maturitou
" řidičské oprávnění sk. B
" výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
" předchozí zkušenosti s prodejem fin. služeb výhodou, nikoli podmínkou
" ambice vzdělávat se v oboru prodeje fin. služeb
" samostatnost, spolehlivost, loajalita
Nabízíme:Místo výkonu povolání, příjemné pracovní prostředí, zaškolení, atraktivní prostředí automobilů.
Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na email: kontaktní osoba Michal Břečka;

Informace o společnosti Autobazar VYSOČINA s.r.o.

Autobazar VYSOČINA s.r.o.
Mělkovice 2374
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 27674754
aktualizováno před více než 2 roky