Prodejce/prodejkyně v zoo centru petlando - prodavači v prodejnách, Frýdek-Místek

Obchod a cestovní ruch / Prodejce/prodejkyně v zoo centru petlando - prodavači v prodejnách

Společnost HMF Commerce s.r.o.

Místo pracoviště Frýdlantská 2492, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodejce/prodejkyně v zoo centru petlando - prodavači v prodejnách (Frýdlantská 2492, Frýdek-Místek)

z:14/11/2023
Náplň práce:
- pro novou specializovanou prodejnu zvířecího e-shopu Petlando, hledáme pracovníka/pracovnici na prodej krmiv, potřeb a doplňků pro mazlíčky
- práce s PC a na pokladně
- balení/přenos balíků o hmotnosti 15 kg (někdy i více).
Požadujeme:
- praxi v oboru
- umět správně poradit zákazníkovi
- komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost.
Výhodou:
- přehled ZOO sortimentu a chovatelské zkušenosti
Nabízíme:
- úvazek 6 hodin denně
- mzdu 20.000 Kč + prémie
- nástup druhá polovina listopadu 2023
Životopis zasílejte emailem

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti HMF Commerce s.r.o.

HMF Commerce s.r.o.
Frýdlantská 2492
Frýdek-Místek

IČO: 10923624
aktualizováno před 6 měsíci