Production team leader - mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz / Production team leader - mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství

Společnost Simoldes Plasticos Czech s.r.o.

Místo pracoviště Lipovka 162, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 450 - 32 650 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Production team leader - mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství (Lipovka 162, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail telefonicky nebo osobně na pracovišti.
Požadujeme:
- zkušenost s vedením týmu cca 15 lidí
- ochota pracovat na směny
- zodpovědnost a samostatnost
- ochota učit se novým věcem.
Náplň práce:
- plánuje kapacitu a uspořádání pracovních sil
- zajišťuje splnění dodávek a kvality
- zajišťuje dodržování ochrany a bezpečnosti práce
- sleduje plnění úkolů během své směny.
Nabízíme:
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- práci v moderní, rozvíjející se mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení
- bonusy a 13. mzda, flexibilní pracovní doba
- zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, dotované stravování v sídle zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za doporučení kolegy, odměna za zlepšení, zaměstnanec měsíce, firemní akce, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje).

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Simoldes Plasticos Czech s.r.o.

Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Lipovka 162
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 3545695
aktualizováno před asi 2 roky