Programátor/ka 2 - programátoři počítačových aplikací specialisté, Jihlava

Informační technologie / Programátor/ka 2 - programátoři počítačových aplikací specialisté

Společnost Bosch Powertrain s.r.o.

Místo pracoviště Jihlava
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 67 971 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátor/ka 2 - programátoři počítačových aplikací specialisté (Jihlava)

Požadavky: bakalářské vzdělání, MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost výkresové dokumentace, znalost programování strojů a zařízení, orientace v průmyslové automatizaci, AJ na komunitivní úrovni

Náplň práce: Vytváří nové programy a upravuje existující programy pro stroje a zařízení. Upravuje SW při náběhu nových výrobků. Aktualizuje programy na základě výkresové dokumentace změn a z důvodu optimalizace zpracování. Diagnostikuje a odstraňuje závady na strojích a zařízení.
Proškoluje MA v souvislosti s novými programy a aktualizacemi. Zpracovává a aktualizuje dokumentaci k programům.

První kontakt e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Bosch Powertrain s.r.o.

Bosch Powertrain s.r.o.

Jihlava

IČO: 46995129
aktualizováno před 9 dny

Odpověď na pracovní pozici Programátor/ka 2 - programátoři počítačových aplikací specialisté

Jihlava