Programátor/ka c - vývojáři softwaru, Mladá Boleslav

Informační technologie / Programátor/ka c - vývojáři softwaru

Společnost BenThor automation s.r.o.

Místo pracoviště Pod Borkem 309, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 60 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátor/ka c - vývojáři softwaru (Pod Borkem 309, Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt: e-mail:

Náplň práce:
-vývoj a správa SW pro oblast automatizace - práce s databází, komunikace s PLC a roboty, tvorba rozhraní pro VR, zpracování obrazu, sběr a zpracování dat ze snímačů, tvorba reportů
-tvorba nových technických řešení a postupů
-podpora projektového týmu v IT oblastech
-komunikace s ostatními členy týmu

Požadujeme:
-SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe IT)
-zkušenosti s programovacím jazykem C#
-znalost MSSQL
-znalost Unity, Python, MS Server, Linux, LXC a sítí výhodou
-alespoň základní znalost NJ nebo AJ
-flexibilita
-spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup k práci
-vhodné i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- práci na zajímavých projektech
- 5 týdnů dovolené
- finanční bonus při splnění cílů - 13. plat
- příspěvek na dojíždění, stravování a penzijní připojištění

Informace o společnosti BenThor automation s.r.o.

BenThor automation s.r.o.
Pod Borkem 309
Mladá Boleslav
29301
IČO: 3676234
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Programátor/ka c - vývojáři softwaru