Programátoři počítačových aplikací - programátor plc/pc - programátoři počítačových aplikací, Jihlava

Informační technologie / Programátoři počítačových aplikací - programátor plc/pc - programátoři počítačových aplikací

Společnost V-tom Engineering s.r.o.

Místo pracoviště U Rybníka 4450, Jihlava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátoři počítačových aplikací - programátor plc/pc - programátoři počítačových aplikací (U Rybníka 4450, Jihlava)

Náplň práce:
- samostatná programová činnost
- tvorba programů v programovém prostředí Visual studio
Požadujeme:
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz
- jazyková znalost (AJ nebo NJ) výhodou, není však podmínkou
Nabízíme:
- prémie po zapracování, 5 týdnů dovolené, podnikové stravování - příspěvek formou stravenkového paušálu, 13. plat
První kontakt e-mailem.

Informace o společnosti V-tom Engineering s.r.o.

V-tom Engineering s.r.o.
U Rybníka 4450
Jihlava
58601
IČO: 29357683
aktualizováno před téměř 3 roky