Programátoři - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Jablůnka

Výroba a provoz / Programátoři - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost TOOL TECH CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Jablůnka 608, Jablůnka
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 33 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátoři - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Jablůnka 608, Jablůnka)

PROGRAMÁTOŘI
POŽADUJEME: vzdělání ve strojírenském oboru, znalost programování CNC strojů, dobrou komunikaci a spolupráci v kolektivu
NÁPLŇ PRÁCE: návrh a tvorba programů pro CNC
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, dopravu, mobilní tarif, firemní akce
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v pracovní dny 7:00 - 15:00 hod paní Obadalová Renáta, tel.: 733 727 802, popř. email:
Ov.tel.: 24.4.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti TOOL TECH CZ, s.r.o.

TOOL TECH CZ, s.r.o.
Jablůnka 608
Jablůnka
75623
IČO: 28609565
aktualizováno před asi rokem