Projektant/ka elektro - inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři, Benešov

Výroba a provoz / Projektant/ka elektro - inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Společnost Elmoz Czech, s.r.o.

Místo pracoviště Černoleská 2326, Benešov
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 30 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant/ka elektro - inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři (Černoleská 2326, Benešov)

Pracoviště Benešov
Rozšiřujeme tým projektantů.
Náplň práce: Zpracování všech stupňů projektové dokumentace (NN/VN/VVN), projektování kabelového vedení, transformačních stanic, koordinace s dalšími návaznými projekty.
Nabízíme: HPP, zaučení, velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe, kvalifikace a zkušeností s dalším růstem závislým na výsledcích, zaměstnanecké benefity, možnost práce z domova, profesní rozvoj.
Nástup je možný dle dohody. Pracoviště: Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Lenka Zachařová, tel.: 770 155 598. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese:

Stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd.)

Informace o společnosti Elmoz Czech, s.r.o.

Elmoz Czech, s.r.o.
Černoleská 2326
Benešov
25601
IČO: 47544929
aktualizováno před více než 2 roky