Skladníci ve velkoobchodu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Benešov

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladníci ve velkoobchodu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost KARSIS s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Pod Lihovarem 2319, Benešov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci ve velkoobchodu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Pod Lihovarem 2319, Benešov)

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, přátelský pracovní kolektiv.
Požadujeme: praxi v řízení VZV, fyzickou zdatnost.
Pracovní náplň: příjem, expedice, úprava zboží na míru.
Nabízíme: - příspěvek na stravování, sleva na zboží z firemní nabídky
První kontakt e-mailem, telefonicky

Informace o společnosti KARSIS s.r.o.

KARSIS s.r.o.
Pod Lihovarem 2319
Benešov
25601
IČO: 26180456
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Skladníci ve velkoobchodu - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Pod Lihovarem 2319 2319
Benešov