Projektant/ka mostních a inženýrských konstrukcí - inženýři projektanti inženýrských děl, Liberec

Stavebnictví / Projektant/ka mostních a inženýrských konstrukcí - inženýři projektanti inženýrských děl

Společnost M - PROJEKCE s.r.o.

Místo pracoviště Lípová 665, Liberec
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant/ka mostních a inženýrských konstrukcí - inženýři projektanti inženýrských děl (Lípová 665, Liberec)

NÁPLŇ PRÁCE
- koncepční návrhy mostních a inženýrských staveb a konstrukcí
- konstruktérské práce a další nutné související činnosti
POŽADUJEME
- VŠ mostní a inženýrské konstrukce případně statika
- vhodné i pro absolventy VŠ
- znalost výpočetních a CAD systémů
- zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti
- řidičský průkaz skupiny B - výhodou
NABÍZÍME
- zázemí silného českého koncernu
- možnost seberealizace a profesního růstu
- motivační mzdové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
- pružnou pracovní dobu
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
- týden placeného volna navíc
Zaslat životopis e-mailem.

Informace o společnosti M - PROJEKCE s.r.o.

M - PROJEKCE s.r.o.
Lípová 665
Liberec

IČO: 5061415
aktualizováno před 3 měsíci