Projektant/ka pozemních staveb - stavební technici projektanti, konstruktéři, Vsetín

Stavebnictví / Projektant/ka pozemních staveb - stavební technici projektanti, konstruktéři

Společnost IPR spol. s r.o.

Místo pracoviště Jasenická 1828, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 33 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant/ka pozemních staveb - stavební technici projektanti, konstruktéři (Jasenická 1828, Vsetín)

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

POŽADUJEME: SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru, velmi dobrá znalost programu na 2D kreslení (např. AutoCad), uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office, atd.), řidičský průkaz - skupina B, technické myšlení, preciznost, komunikativnost, ochota profesního rozvoje, pracovní smlouva na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení. Nástup možný dle dohody.
NÁPLŇ PRÁCE: Tvorba komplexní projektové dokumentace stavby, spolupráce s příslušnými profesemi, související inženýrská činnost,
NABÍZÍME: Dovolená 5 týdnů, prémie, podpora kurzů a školení, příspěvek na stravování a pojištění.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem:
Ov.e.: 1.3.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Práce s PC - jiné
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti IPR spol. s r.o.

IPR spol. s r.o.
Jasenická 1828
Vsetín
75501
IČO: 47667109
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Projektant/ka pozemních staveb - stavební technici projektanti, konstruktéři