Projektant/ka stavební - inženýři projektanti budov, Pardubice

Stavebnictví / Projektant/ka stavební - inženýři projektanti budov

Společnost Tractebel Engineering a.s.

Místo pracoviště Pernerova 168, Pardubice
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant/ka stavební - inženýři projektanti budov (Pernerova 168, Pardubice)

Nástup dohodou, práce na 1 rok.
Náplň práce: Zpracování stavební části průmyslových projektů v energetice, petrochemii, farmacii a v oblasti nových technologií snižujících zatížení životního prostředí: návrh stavebního řešení a jeho koordinace s ostatními profesemi, dispoziční uspořádání, specifikace dodávek, jednání s dodavateli a klienty.
Požadavky: VŠ stavební - pozemní stavby, zkušenosti se 3D systémy výhodou (REVIT), ochota učit se novým věcem, proaktivní přístup, komunikační schopnosti, odborná praxe vítána, u absolventů není podmínkou
Nabízíme: zajímavou, velmi různorodou práci na projektech pro tuzemské i zahraniční klienty, zapojení do inovativních projektů a vývoje celosvětově unikátních technologií, možnost podílet se na projektech od úvodních studií až po realizaci, přístup k poznatkům expertů celé skupiny Tractebel a ENGIE, možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu, pružnou pracovní dobu s možností home office, placené přesčasy, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění.
Místo vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (v prac, dnech, 07:00 - 15:30).

Informace o společnosti Tractebel Engineering a.s.

Tractebel Engineering a.s.
Pernerova 168
Pardubice
53002
IČO: 15049451
aktualizováno před více než 2 roky