Elektrikář/ka - stavební a provozní elektrikáři, Pardubice

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikář/ka - stavební a provozní elektrikáři

Společnost K a S, s.r.o.

Místo pracoviště Dražkovice 157, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 - 55 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář/ka - stavební a provozní elektrikáři (Dražkovice 157, Pardubice)

Náplň práce : vývoj a výroba elektro instalací chladicích jednotek, systémy MaR.
Požadujeme : elektro vzdělání SŠ nebo vyučení, odborná zdatnost.
Nabízíme zajímavou a samostatnou práci ve stabilní společnosti, motivační odměňování, další výhody dle výsledků.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail: do subjektu zprávy prosím uveďte text : Elektrikář.

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Informace o společnosti K a S, s.r.o.

K a S, s.r.o.
Dražkovice 157
Pardubice
53333
IČO: 49815334
aktualizováno před 24 dny

Odpověď na pracovní pozici Elektrikář/ka - stavební a provozní elektrikáři